Home Patron Hymn Historia Absolwenci  
Plan lekcji 2017/2018 Kadra Sport Kontakt

 

 

Imieniny:

 

 
Zapraszamy na wirtualny spacer po naszej szkole
   
 
 
Nasza szkoła
     

Aktualności

 

Statut SP6

 

Program wychowawczo-profilaktyczny ROZUMIEM SIEBIE, PRÓBUJĘ ZROZUMIEĆ INNYCH, POMAGAM.

Pakiet załączników

 
 
Zagrożenia w sieci - działania profilaktyczne  
Przedmiotowe Zasady Oceniania Wewnątrzszkolnego  

Projekty szkolne

 
Z kronik szkolnych...  
  Nasze Jubileusze...  
 

Dokumenty szkolne

 
 
 
Dla uczniów
     
Plan lekcji 2017/2018  

Podręczniki na rok szkolny 2017/2018

 
Szkolny zestaw programów nauczania w roku szkolnym 2015/2016 w klasach I i IV na cykl trzyletni  
Szkolny Zestaw Programów Nauczania w roku szkolnym 2017/2018 w klasach I na cykl trzyletni, w klasach IV na cykl pięcioletni, w klasach VII na cykl 2-letni
oraz w oddziale przedszkolnym
 
 

Samorząd uczniowski

 
Biblioteka  
Świetlica  

Osiągnięcia uczniów

 

Oferta konkursowa

 
Archiwum gazety - Uczniak  
  Język hiszpański - materiały  
 
 
Dla rodziców
     
Do pobrania - Karta zgłoszenia dziecka do świetlicy  
Tablica ogłoszeń  
Konsultacje nauczycieli  
Rada Rodziców  
Oferta edukacyjno-opiekuńcza  

Poradnik dla rodziców Wychowanie przedszkolne i edukacja szkolna dziecka sześcioletniego i siedmioletniego

 
 

List Minister Edukacji Narodowej do Rodziców - maj 2017

 

List Minister Edukacji Narodowej do Rodziców - styczeń 2017

 

 

Kącik biblioteczny

 
 
 
LINKI
     
Kuratorium Oświaty w Lublinie  
Ministerstwo Edukacji Narodowej  
Samorząd Miasta Lublin  

OKE w Krakowie  

Szkolny Związek Sportowy w Lublinie

 

Portal edukacyjny TVP

 

Portal o Unii Europejskiej

 
Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy  
 

 

 

 

Biuletyn Informacji Publicznej

 
 
 

 

17/02/2018
----------------------------------------------------------------

SZANOWNI PAŃSTWO RODZICE/OPIEKUNOWIE PRAWNI

Uprzejmie informujemy,
że od dnia 12.02.2018r.
rozpoczyna się rejestracja elektroniczna w systemie naboru
do oddziału przedszkolnego
i klas pierwszych szkół podstawowych
na rok szkolny 2018/2019.
Szczegółowe informacje znajdują się na stronach:

rekrutacja do oddziału przedszkolnego

i

rekrutacja do klasy pierwszej

Zachęcamy do rejestracji i dostarczania wypełnionych wniosków zgłoszeniowych do sekretariatu szkoły.
W przypadku trudności zapraszamy do szkoły.

07/02/2018
----------------------------------------------------------------

Kinga Wdowiak z klasy 3a zdobyła III miejsce w konkursie "Najpiękniejsza Bombka Choinkowa" pod patronatem Muzeum Bombki Choinkowej w Nowej Dębie.

 

Gratulujemy sukcesu!!!

 

17/02/2018
----------------------------------------------------------------

10/02/2018
----------------------------------------------------------------

22 stycznia 2018 r. obchodziliśmy Dzień Patrona Szkoły.

Z tej okazji w klasach 1-3 został przeprowadzony konkurs plastyczno-literacki.

Klasy pierwsze wykonały prace plastyczne pt. "Moja szkoła", klasy drugie rysowały portret Romualda Traugutta, a uczniowie klas trzecich wyrazili swoje uczucia, pisząc wiersze o szkole i jej patronie.

>>Więcej o konkursie<<

01/02/2018
----------------------------------------------------------------

16.01.2018r - Chór Kasjopea pod kierunkiem Alicji Grzeszczyk i Urszuli Matwiejuk zdobył
I MIEJSCE na XXIII Ogólnopolskim Festiwalu Kolęd w Puławach.

 

Gratulujemy sukcesu!!!

 

>>Fotorelacja<<

24/01/2018
----------------------------------------------------------------

Obchody 155. rocznicy Wybuchu Powstania Styczniowego, Msza Św.
w kościele garnizonowym

>>Fotorelacja<<

 

Oddział "O" w rocznicę Powstania Styczniowego

>>Fotorelacja<<

24/01/2018
----------------------------------------------------------------

Wyniki XXIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego "Alfik Matematyczny"

Laureaci:

Klasy 2

Kamil Chomicki, klasa 2a - wynik bardzo dobry

Bartek Piechota, klasa 2b - wynik dobry

Klasy 3

Joanna Białokoz, klasa 3a - 4 miejsce w województwie i 21 miejsce w kraju - nagroda - obóz w Serpelicach

Jakub Nowakowski, klasa 3b - wynik bardzo dobry

Klasy 4

Igor Renda, klasa 4d - wynik bardzo dobry

Klasy 5

Michał Gryzio, klasa 5a - I miejsce w województwie i 13 miejsce w kraju - nagroda - obóz w Serpelicach

Klasy 6

Dominika Czuk, klasa 6d- wynik bardzo dobry

Dominik Jarosławski, klasa 6d- wynik bardzo dobry

Jakub Szczepanik, klasa 6c- wynik bardzo dobry

Klasy 7

Piotr Ochal, klasa 7d - I miejsce w województwie i I miejsce w kraju - nagroda - obóz w Serpelicach
Gratulujemy sukcesu!!!

10/01/2018
----------------------------------------------------------------

Wyniki VII Międzyszkolnego Konkursu Literackiego "Idąc śladami waszymi"

W KATEGORII: PREZENTACJA MULTIMEDIALNA
"WYBITNI LITERACI LUBLINA"

Kaja Jęczeń - kl 5a została laureatką, a Amelia Bronisz - kl 5a otrzymała wyróżnienie.

 

Gratulujemy sukcesu!!!

02/01/2018
----------------------------------------------------------------

 

Informator o konkursach przedmiotowych i tematycznych realizowanych w roku szkolnym 2017/2018

Regulamin konkursów przedmiotowych i tematycznych

Terminarz konkursów przedmiotowych i tematycznych

Wyniki I etapu szkolnego

22/10/2017
----------------------------------------------------------------

 

Chór Kasjopea wziął udział w nagraniu teledysku przygotowanym na 700-lecie Miasta Lublin w ramach Lublin Blues Session 2017

 

 

 

Bractwo Szkół im. Traugutta

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright 2004-2017 Powered by webmaster