Home Patron Hymn Kadra Historia Absolwenci Sport Kontakt

------------------

26/11/2016

24 listopada odbyły się w naszej szkole ANDRZEJKI.

Gry i zabawy dla klas piątych rozpoczęły się na czwartej godzinie lekcyjnej, klasy czwarte bawiły się na piątej godzinie a szósta godzina lekcyjna należała do szóstoklasistów. Imprezę dla klas piątych i szóstych poprowadziła Pani Justyna Wójcik - Nurzyńska a Pani Ewa Cichorzewska dla uczniów klas szóstych, przeprowadziła konkurs z nagrodami o Szkocji, której patronem jest Święty Andrzej.

>>Fotorelacja>>.

16/11/2016

Trzecie zebranie SU - 9 listopada 2016 roku odbyło się trzecie zebranie Samorządu Uczniowskiego. W czasie spotkania, gospodarze klas i ich zastępcy zdecydowali, że nasza szkoła przyłączy się do prośby Hospicjum Małego Księcia w Lublinie i zorganizuje akcję, której celem będzie zebranie słodyczy dla podopiecznych Hospicjum i ich rodzeństwa.

Akcja Rozpoczęła się 10 listopada i trwała do 22 listopada 2016 roku.

Uwaga!

Trwa akcja Samorządu Uczniowskiego

termin od 10 do 22 listopada.

Zachęcamy do przynoszenia róznych słodyczy, słodkości...

Pokażmy swoje wielkie serduszka!

27/09/2016

Pod koniec września 2016 roku rozpoczęła się akcja Samorządu Uczniowskiego "Każda klasa gospodarzem szkoły". Klasa 6a jako pierwsza rozpoczęła swój dyżur w szkole. Na zebraniu SU ustalono, że hasłem którym będzie się kierować klasa jest KOLEŻEŃSTWO.

Uczniowie wspólnie wymyślili inicjatywę, którą nazwali DZIEŃ PRZYTULANIA. Każda osoba posiadająca papierowe serduszko z napisem "Przytul Mnie" mogła otrzymać serdeczny uścisk od kolegi lub koleżanki.
Klasa 6a zaangażowała w swoją zabawę całą szkołę.

Oprócz tego uczniowie zorganizowali kiermasz ciast i ciasteczek.

Harmonogram dyżurów poszczególnych klas w poziomach w ramach współpracy z Samorządem Uczniowskim w roku szkolnym 2016/2017

26/09/2016

Drugie zebranie SU - 26 września odbyło się drugie zebranie Samorządu Uczniowskiego, w czasie którego dzieci przegłosowały wolne dni zaproponowane przez Panią Dyrektor na rok szkolny 2016/2017.

Wszyscy jednogłośnie zaakceptowali podane terminy i są to:
31 października 2016
2 stycznia 2017
2, 4 - 5 maja 2017
16 czerwca 2017 roku

14/09/2016

Pierwsze zebranie SU - 14 września odbyło się pierwsze zebranie Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły.

W drodze głosowania wybrano przewodniczącego SU oraz jego zastępcę.

Przewodniczącym została Joanna Chlebus z klasy 6a, natomiast wice - przewodniczącym Stanisław Maciejewski z klasy 5d. Gratulujemy i życzymy sukcesów w realizacji uczniowskich inicjatyw.

------------------

W październiku klasa VIa, jako pierwsza, rozpoczęła swój dyżur w szkole.

Na zebraniu samorządu ustalono, że hasłem, którym będzie kierowac się klasa jest MIŁOŚĆ.

Uczniowie wspólnie wymyślili kilka wydarzeń, które zorganizują w tym miesiącu. Pierwszym z nich był dzień 8 pazdziernika - wtorek. Każdy, kto zaloży widoczny, czerwony element ubioru nie będzie pytany na lekcjach.

Kolejny raz taka akcja z kolorem czerwonym będzie miała miejsce 15 pażdziernika (czwartek).

Dla uczniów i nauczycieli mających urodziny w październiku przygotowana zostanie niespodzianka.

30 października odbędzie się również talent show "Got to Dance".

Szczególy zostaną ogłoszone w najbiższym czasie.

Julia Karolak, zastępczyni przewodniczącej klasy VIa.

14/10/2015
------------------------------------------------------

8 października na zebraniu przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły, w drodze głosowania, wybrano przewodniczącego oraz dwoje wiceprzewodniczących SU.

Przewodniczącym została Aleksandra Kozłowska z klasy 6B, a wiceprzewodniczący to: Wiktoria Zgierska z klasy 6A i Maciej Grzegorczyk z klasy 6C.

Gratulujemy i życzymy sukcesów w realizowaniu uczniowskich inicjatyw.

08/10/2015
-------------------------------------------------------

Harmonogram dyżurów poszczególnych klas w poziomach w ramach współpracy z Samorządem Uczniowskim w roku szkolnym 2015/2016 >>

21/09/2015